Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyje przy skręcie kierownicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyje przy skręcie kierownicy

    wojtek617, trzeba lecieć jak na Rawę Mazowiecką i przez Białą Rawską do NMnP

  • #2
    Wyje przy skręcie kierownicy

    Witam.
    Moja skoda liczy już sobie 5 latek i coraz więcej ją boli.
    Ostatnio pojawił się problem związany z tym, że na postoju, jak skręcam kierownicą to słychać wycie, jakby włączał się jakiś silnik z dopalaczem. Czasami hałas jest mały, a czasami duży. Nie słychać tego podczas szybkiej jazdy (ponad 20 km/h).
    Jak ruszam wolno i skręcam kierownicą koła to też wycie się pojawia.

    Czy ktoś się może zetknął z czymś takim.
    Zanim pójdę do warsztatu i skasują mnie za podłączenie do komputera (100 zł) wolę poradzić się fachowców z forum.

    Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Sprawdz płyn od wspomagania kierownicy. Jak jest mało to dolej i obserwuj czy nie ubywa.
      Była Octa 90 w dizlu teraz jest Rapid w benzynie KONICHIWA... !!!

      Komentarz


      • #4
        jak wyzej, pompa wspomagania wydaje taki dzwiek, tylko czasem wcale nic ja nie musi bolec i ja slychac. Sprawdzic plyn w zbiorniczku, popatrzec na oslonach tych gumowych harmonijkach czy nie poci sie gdzies i pilnowac.Jak sie poci to uczeslnienia na maglu puscily.
        Skrec kolo i obejrzyj dokladnie ta gume, jesli tu jest sucho a plynu bedzie ubywac trzeba szukac gdzie indziej. Ale najpierw to wogole sprawdz ten plyn bo moze sie okazac ze wcale nic sie nie dzieje, a poprostu pod obciazeniem slychac pompe.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X